Замовляйте вже зараз

Виконаємо індивідуальне замовлення в найкоротші строки.

Про нас

«ДСП Сервіс Львів» – це насамперед команда, цехи з сучасним обладнанням, багатий асортимент продукції та відмінний сервіс.

Продаж і порізка ДСП, ДВП, ХДФ, ОСБ, МДФ, Фанери, поклейка кромки. Меблі на замовлення (кухні, дитячі, шафи-купе, корпусні меблі). Всі операції проводяться на сучасному новому обладнанні, якісно та в короткий термін. 

Пропонуємо доступні ціни на меблеві комплектуючі та послуги, сучасні екологічні матеріали, великий вибір продукції, швидке та високоякісне обслуговування, професійні консультації.

Ексклюзивний дизайн

Замовляй меблі за власним дизайном.

Професійна команда

Допоможемо в будь якому питанні.

Доступні ціни

Наша мета - бути доступними для кожного.

Послуги

Розкрій плити

Розкрій виконується на повністю автоматизованих верстатах, які забезпечують високу точність операцій і максимально ефективні витрати матеріалів. Ми готові зробити для вас деталі для створення меблів будь-яких розмірів і форм.

glue-sticking

Поклейка кромки

Основним завданням кромки є захист готових меблів від проникнення вологи, відколів та інших пошкоджень, що виникають при експлуатації виробів. ПВХ кромка характеризується високою зносостійкістю, довговічністю і зручністю її обробки.

Дрібні меблеві роботи

Присадка - процес свердління глухих або наскрізних отворів для петель або кріплення в меблевих заготовках. Фрезерування - процес, який застосовується для створення різноманітних елементів і форм. Складання мебелі.

Меблі своїми руками

Створіть меблі своєї мрії разом з нами!

1. Проект

Створіть власний макет будь-якої мебелі, та надішліть нам.

2. Матеріал

Оберіть матеріал та його колір, користуючись нашим каталогом.

3. Виготовлення

Ми виготовимо для вас якісну мебель за короткий термін.

4. Доставка

Очікуйте ваше замовлення в будь якому куточку країни.

Наші роботи