Меблі своїми руками

Меблі своїми руками

Меблі за індивідуальним замовленням – це вигідно

У процесі ремонту квартири, будинку, постає питання поновлення обстановки. Купувати типові стандартні меблі або виконати їх за індивідуальним замовленням, щоб інтер’єр квартири був стильним і унікальним. При втіленні дизайн-проекту в життя необхідно підібрати меблі, що відповідають настрою і стилю вашого дизайну. Замовити меблі можна за своїм індивідуальним проектом. Ознайомтесь з виконаними проектами.


(Якщо файл не завантажує, відправляйте свій проект на наш E-mail з темою "Меблі своїми руками")

Ми з вами зв'яжемось протягом одного робочого дня.

Якщо ви досвідчений у роботі з сервісом GibLab то можете присилати нам свої проекти у відповідному до цього сервісу форматі.

Про GibLab

Проиграть видео

Переваги

У цих предметах інтер’єру Ви можете втілити свій індивідуальний стиль. Вироби гармонійно впишуться в приміщення. Крім цього, замовлення у нас: 

  • дасть можливість раціонально використовувати всю корисну площу; 
  • дозволить гармонійно вписати предмети меблювання в будь-який дизайн, а також кімнати з нестандартною і складною геометрією зробити затишними і незвичайними; 
  • це ідеальне рішення для маленьких приміщень, в які найважче підібрати стандартні вироби; 
  • Ви самі підбираєте функціональні модулі і внутрішнє наповнення для комодів, прихожих і т. д.; 
  • продукція не буде припадати пилом на складах в очікуванні покупця; 
  • підбираючи самостійно вихідні матеріали, фурнітуру, іншу комплектацію, Ви можете бути впевнені в якості та довговічності своєї покупки.

Існує думка, що індивідуальне замовлення меблів – це дорожче в два рази, ніж покупка готової продукції, та ще й очікування розтягується на місяці. Поспішаємо Вас переконати, це зовсім не вірно. Може в це складно повірити, але в деяких випадках виготовлення меблів обійдеться дешевше, ніж покупка вже готової моделі. Адже Ви все робите на свій смак і фінансовим можливостям.

 

Адреса:

м. Львів, вул. Довга, 36